Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Urząd Gminy Radłów

Most kamienny

Biskupice

Urząd Gminy Radłów

XXVIII Rajd Rowerowy Rudniki- Radłów już za nami...

W niedzielę 22 sierpnia 2021 r. odbył się 28. rajd rowerowy organizowany przez gminy Rudniki i Radłów.

Tegoroczna edycja rozpoczynała się w Parku w Żytniowie w gminie Rudniki, a zakończenie miała na placu rekreacyjnym przy szkole w Ligocie Oleskiej w gminie Radłów. Na starcie rajdu wszystkich rowerzystów powitali wójt gminy Rudniki Grzegorz Domański oraz wójt gminy Radłów Włodzimierz Kierat. Po zapoznaniu uczestników z trasą rajdu oraz informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa oraz planowanymi punktami przystanków wszyscy rowerzyści wyruszyli w drogę, która w tym roku zaplanowana została na dystansie ok. 25 km. Nad bezpieczeństwem przejazdu rowerzystów drogami publicznymi czuwała po stronie gminy Rudniki jednostka OSP Żytniów, a po stronie gminy Radłów jednostka OSP Radłów. Na przystanku zlokalizowanym w miejscowości Borek na uczestników rajdu czekał słodki poczęstunek, a na mecie rajdu w Ligocie Oleskiej przygotowano piknik z grillem, napojami oraz biesiadą przy dźwiękach Orkiestry Dętej z Radłowa i młodych wokalistek z Ligoty Oleskiej. 

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę, przygotowanie rajdu, zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa... i oczywiście zapraszamy na kolejne edycje rajdu.