Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Urząd Gminy Radłów

Most kamienny

Biskupice

Urząd Gminy Radłów

Strategia Rozwoju Partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej

Dnia 25 października 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Oleśnie odbyło się spotkanie Rady Partnerstwa i grupy roboczej Partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej, w ramach projektu pilotażowego Centrum Wsparcia Doradczego.

Na spotkaniu przekazano samorządom uczestniczącym w projekcie dokument w postaci wspólnie wypracowanej Strategii Terytorialnej Partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej. Jeden egzemplarz przekazano Marszałkowi Województwa Opolskiego, w imieniu którego w spotkaniu uczestniczył Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej i Przestrzennej pan Waldemar Zadka.

Pilotażowy Program Centrum Wsparcia Doradczego prowadzi Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej poprzez Związek Miast Polskich. Instytucje te spotkaniu reprezentowały Małgorzata Zdebel oraz była wiceprezydent Opola - Danuta Wesołowska.