Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Urząd Gminy Radłów

Most kamienny

Biskupice

Urząd Gminy Radłów

Strategia Lokalnej Grupy Działania Górna Prosna

Szanowni Państwo,

w załączeniu informacja o rodzajach projektów, zgłoszonych do realizacji przez mieszkańców. Nie bądź obojętny weź udział w ankiecie, aby nasza przyszłość była tworzona wspólnie.

 

Stowarzyszanie LGD "Górna Prosna" już od kilkunastu lat stara się aktywnie wspierać rozwój obszaru gmin: Gorzów Śląski, Praszka, Radłów i Rudniki.

Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby zapoznać się z rodzajami projektów zgłoszonymi do realizacji przez mieszkańców (przedsiębiorców, społeczników, przedstawicieli lokalnych samorządów) w ramach kolejnej lokalnej strategii rozwoju Stowarzyszenia LGD Górna Prosna na lata 2023-2027. Propozycje te zgłoszono w trakcie serii spotkań konsultacyjnych, które odbyły się w poszczególnych gminach w październiku br.

Celem ankiety jest upewnienie się co do słuszności zgłoszonych postulatów oraz ich ewentualne uzupełnienie dodatkowymi działaniami, które będą mogły zostać wsparte przez Stowarzyszenie w kolejnych latach.

Zgromadzony materiał zostanie poddany analizie przez Zespół roboczy ds. Lokalnej Strategii Rozwoju, który pracuje nad ww. strategią. Wybór do dofinansowania wszystkich opisywanych niżej zagadnień z pewnością nie będzie możliwy, dlatego pomóż nam wspólnie podjąć najlepszą decyzję.

Ankieta jest anonimowa.

Bardzo dziękujemy! Bądźmy Razem w nowej perspektywie!

https://www.interankiety.pl/f/ZDQgRmzE