Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Gmina Radłów zimą

Kościeliska

Sternalice

Radłów

Ligota Oleska

Piękna Wieś Opolska

Konkurs "Piękna Wieś Opolska- siła w ludziach" rozstrzygnięty... Gminę Radłów w kategorii Najpiękniejsza Wieś- Debiut reprezentowały sołectwa Kolonia Biskupska oraz Radłów.

W tegorocznej edycji projektu sołectwo Kolonia Biskupska otrzymało wyróżnienie oraz otrzymało środki finansowe, które przeznaczone zostaną na cele sołectwa w wysokości 2 500 tyś. Sołectwo Radłów otrzymało środki finansowe za udział w konkursie w wysokości 1 500 tyś. Z kolei w kategorii Najlepszy projekt Gminę Radłów reprezentował projekt Opolskie dla Młodzieży w którym odbył się mecz Młodzież kontra Rodzice w miejscowości Ligota Oleska. Projekt ten otrzymał środki w wysokości 500 zł. Otrzymanie środków finansowych w głównej kategorii konkursowej było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu mieszkańców  i stanowi powód do dumy dla całej społeczności sołectwa i gminy Radłów. Sołectwa Kolonia Biskupska oraz Radłów pokazały się w konkursie jako wieś ludzi aktywnych, przedsiębiorczych, kultywujących lokalne tradycje i umiejętnie dbających o piękno swojego otoczenia.

Serdecznie gratulujemy !